Masz pytania?  Kontakt z doradcą:   503-117-483,  513-055-611  -  Pon.-Pt. 9:00-17:00 Sob. 9:00-13:00  - email:  oknadrzwisiewierz@onet.pl

Do pobrania

Postępowanie reklamacyjne

W przypadku wad towaru Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. W celu złożenia reklamacji, Klient wypełnia formularz reklamacyjny i składa go w formie elektronicznej za pomocą maila do Sprzedawcy, na piśmie na adres Sprzedawcy lub dostarcza go osobiście do Sprzedawcy.


Zgłoszenie reklamacji może odbyć się poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz załączeniu zdjęć stwierdzonych wad (oraz jeżeli to konieczne to również dołączenie krótkiego filmu obrazującego problem/wadę) i dostarczenie go wraz z reklamowanym towarem na adres Sprzedawcy.

Reklamowany towar powinien zostać odpowiednio zabezpieczony na czas transportu, a także powinien zostać do niego dołączony dowód zakupu w postaci paragonu, faktury VAT lub wyciągu z rachunku bankowego konta Klienta.

Sprzedawca rozpatruje reklamacje w terminie 14 (czternastudni liczonych od dnia otrzymania przez Sprzedawcę poprawnie złożonej reklamacji, przy czym termin ten liczy się od momentu kompletnego złożenia reklamacji, przez co rozumie się także datę dostarczenia przez Kupującego uszkodzonego towaru na wskazany przez Sprzedawcę adres.
W przypadku nieuwzględnienia reklamacji, Sprzedawca zwróci towar Klientowi wraz z pisemnym uzasadnieniem odmownej decyzji co do reklamacji.


W razie uwzględnienia przez Sprzedawcę reklamacji, dotyczącej wady produktu, Sprzedawca, według wyboru Klienta na podstawie wypełnionego wcześniej formularza, nieodpłatnie naprawi towar lub dostarczy nowy, niewadliwy produkt. 

Formularz reklamacyjny WORD Formularz reklamacyjny PDF

Co nas wyróżnia

 

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma powstała w 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala w profesjonalny sposób pomóc naszym klientom w doborze najlepszych okien i drzwi.


PROFESJONALNY MONTAŻ

Na który składa się bezpłatny pomiar przed rozpoczęciem montażu, wykonywany przez doświadczonego fachowca, który zaproponuje najlepsze rozwiązania, odbiór prac w obecności naszych montażystów zwieńczony podpisaniem protokołu zdawczo-odbiorczego,


SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW

W naszym Salonie mogą Państwo znaleźć ekspozycję ponad 100 sztuk drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, co oznacza że nie musicie Państwo wybierać danego produktu na podstawie zdjęć, które nierzadko znacząco odstają od rzeczywistości, a wręcz odwrotnie, dotknąć i na własne oczy ocenić jakość produktu.


 

Kontakt z doradcą: 503-117-483, 513-055-611